Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aktori Cameron Douglas bëhet baba për herë të dytë

Aktori 42 vjeçar dhe partnerja e tij, Viviane Thibes, mirëpritën një djalë të cilin e pagëzuan me emrin, Ryder.

Ai ndau një fotografi të familjes së re tashmë me katër anëtarë të martën në Instagram.

“Mirë se erdhe djali im, Ryder T.Douglas”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Ulur pranë Thibes e Douglas ishte edhe vajza e tyre tre vjeçare Lua Izzy.

Gjyshi i saj i famshëm, Michael Douglas, komentoi në foton e ëmbël duke shtuar: “Kaq i lumtur për Vivian dhe ty. Çfarë surprize për pushime”.

Në janar 2020, autori i “Long Way Home” ka folur haptazi për “Tucker Carlson Tonight” në lidhje me varësinë e tij nga droga.

Për vite me radhë, luftoi me varësitë ndaj kokainës dhe heroinës. I njëjti gjithashtu bëri një jetë të ‘shfrenuar’ që e çoi përfundimisht në burg.

“Besoj se momenti kur fillova të ndryshoj drejtim ishte kur m’u dha dënimi im i dytë”, shtoi aktori amerikan.

“Në atë moment, unë e dija se kisha dy shtigje të hapura për mua, dhe një rrugë që ndoshta nuk do ta kisha bërë prapa”.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...