Aktori i njohur Dieter Brummer vdes në moshën 45 vjeçare

Aktori Australian Dieter Brummer, i cili ishte më i njohur për rolin e tij si Shane Parrish në sapunin TV Home And Away, ka vdekur në moshën 45 vjeç.

 

Brummer u gjet i vdekur në një shtëpi në Sidnei të shtunën, raportuan mediat australiane, shkruan BBC News.

Vdekja e tij nuk po trajtohet si e dyshimtë.

Në një deklaratë të hënën, familja e Brummer tha: “Ne humbëm Dieter-in tonë të bukur, të talentuar, qesharak, të komplikuar dhe të dashur.

“Ai ka lënë një vrimë masive në jetën tonë dhe bota jonë nuk do të jetë kurrë e njëjtë”, shtoi ai.

“Mendimet tona shkojnë për të gjithë ju që e keni njohur atë, e keni dashur atë ose keni punuar me të gjatë viteve”.

Brummer ishte jashtëzakonisht popullor në Home and Away gjatë viteve 1990, duke luajtur të dashurin e Angel Brooks të Melissa George.

Related posts

Edhe Morena Taraku ndjek trendin, vendos aksesorë prej ari në dhëmbët e saj

D V

I surprizoi të gjithë; Aktorja Nicole Kidman shfaqet me ndryshimin drastik të flokëve

D V

Beatrix xhiron veten para pasqyrës me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More