Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aktori Jonah Hill ndahet nga e fejuara e tij, Gianna Santos

Marrëdhënia e aktorit Jonah Hill me të fejuarën e tij, Gianna Santos, është mbajtur kryesisht larg vëmendjes që kur filluan të takoheshin dy vjet më parë.

Dhe fejesa e të nominuarit dy herë në ‘Çmimin e Akademisë’ duket se ka përfunduar po aq në heshtje sa filloi.

Ai dhe Gianna raportohet se janë ndarë, pak më shumë se një vit pas kurorëzimit të tyre, në atë që thuhet se ishte një ndarje miqësore, sipas People.

36 vjeçari është parë për herë të fundit me partneren 31 vjeçare në gusht në një shëtitje të tyre në Los Angeles.

Ai dhe Gianna filluan romancën në vitin 2018, gjersa ai bëri propozimin për fejesë në shtator të vitit të kaluar.

Santos ndërkohë u diplomua nga Universiteti Fordham në 2011 dhe aktualisht është menaxhere në Violet Gray, një kompani bukurie me bazë në Los Angeles, sipas llogarisë së saj në LinkedIn.

E njëjta ishte gjithashtu stiliste dhe producente në markën e modës KITH NYC.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...