Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aktori më i pëlqyer turk për vitin 2020

Can Yaman është shpallur aktori më i pëlqyer në Turqi për vitin 2020. Aktori suksesin më të madh e arriti me serialin “Erkenci Kuş”, shkruan Gazeta Sinjali.

Në vitin 2020, ai ishte pjesë e serialit “Bay Yanlış”, i cili po ashtu pati shumë sukses.

Aktori është cilësuar për bukurinë, por edhe prejardhjen shqiptare.

Në vend të dytë është Engin Akyurek, në të tretin Kerem Bursin, në të katërtin Alp Navruz dhe në të pestin Ibrahim Çelikkol.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...