Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aktori shqiptarë Flamur Aljiji në rolin e inspektorit tek seriali Vox 2021

Suksesi i tij tashmë është i padiskutueshëm në shtetin gjerman dhe jo vetëm, pasiqë aktori shqiptarë nga Tetova, Flamur Aljiji po sfidon veten edhe në një projekt filmik shumë gjigant në Gjermani që pritet të fillojë transmetimin këtë vit.

‘Vox 2021’ titullohet filmi në të cilin aktori shqiptarë Flamur Aljiji pritet të shfaqet në rolin e inspektorit policor.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...