Agjencia Zhurnal.mk

Aktori turk do të nisë ushtrinë, detyrohet të pres flokët dhe heq mjekrrën

Me rolin e tij në serialin “Erkenci kus” aktori turk Can Yaman u bë shumë i njohur jo vetëm në Turqi, por në mbarë botën, shkruan GazetaBlic.Përveç si aktor, Yaman pëlqehet shumë edhe për paraqitjen e tij të jashtme.Mirëpo, ai shumë shpejt do të nis ushtrinë dhe është detyruar të pres flokët dhe të heqë mjekrrën.

Mediat turke bëjnë të ditur se Can Yaman do e bëjë shërbimin ushtarak në Izmir.

E një fotografi të re të pamjes së tij e ka publikuar pikërisht berberi i tij, e që në fakt Can me zor po njihet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...