Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aktorja Constance Wu solli në jetë fëmijën e parë, gjatë verës

Ylli i filmit “Crazy Rich Asians”, Constance Wu dhe i dashuri i saj, Ryan Kattner, janë bërë prindër të një vajzë të vogël, e cila besohet se u lind gjatë verës së këtij viti.

Wu dhe Kattner janë shumë të emocionuar dhe të lumtur, me ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.

“Ata janë shumë mirë dhe të pushtuar nga emocionet dhe lumturia,” citohet të ketë thënë një burim i afërt i dyshes, për E! News.

Constance Wu u bë e famshme anembanë botës, me rolin e saj në filmin shumë të suksesshëm të arkave filmike, “Crazy Rich Asians”, por ajo ka luajtur edhe në serinë shumë të pëlqyer nga publiku “Fresh Off the Boat”.

Postime të ngjashme

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

Kida bëhet me flokë ngjyrë vishnje, rrëmben vëmendjen e fansave me ndryshimin drastik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...