Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

Erica Watson, një komediane nga Chicago, e njohur për rolet në filmat “The Chi” dhe “Chi-Raq”, ka vdekur në moshën 48 vjeçare pas komplikimeve nga infektimi me koronavirus, ka thënë vëllai i saj përmes një postimi në Facebook.

Watson ishte duke jetuar në Montego Bay, në Jamaica derisa sa vdiq, derisa së fundi kishte festuar ditëlindjen e saj.

Ajo ishte e lindur në Chicago.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...