Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aktorja Rebel Wilson vazhdon t’i gëzohet suksesit pas humbjes së 18 kilogramëve

Rebel Wilson ka humbur 18 kilogramë prej se i është nënshtruar një diete të shëndetshme gjatë këtij viti.

Aktorja ka filluar të duket për mrekulli, ndërkohë që vazhdon të formësojë fizikun e saj duke eliminuar kilogramët e tepërt.

Dhe këtë sukses, 40-vjeçarja nuk heziton ta ndajë me fansat e saj, madje duke ekspozuar edhe pjesë të fizikut të saj.

E veshur me të zeza, Wilson e ka mbuluar vetëm pjesën e gjoksit në një postim në rrjetet sociale.

Ylli i filmit “Bridesmaids” ka treguar se kishte bërë një ecje të gjatë duke dëgjuar muzikë për të tejkaluar çfarëdo ngarkese psikike. Ajo e ka bërë të qartë se ushtrimet i kanë ndihmuar t’i tejkalojë momentet e vështira.

Ndryshe, në një intervistë të mëhershme për People, aktorja ka treguar se ka eliminuar sasi të mëdha të kalorive prej se i është përshtatur programit të ri për të humbur peshë.

Postime të ngjashme

2 Ton prezanton një pjesë të këngës së re

S.B.

Pozat atraktive të Marina Vjollcës duke theksuar linjat trupore

S.B.

Aktori i “Degrassi: The Next Generation”, Jahmil French vdes në moshën 28 vjeçare

S.B.

Fero zbulon se së bashku me Arbenitën janë në pritje të një vajze

S.B.

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

S.B.

Vesa Smolica publikon këngën e re “Njësoj”, vjen me paraqitje të mrekullueshme në klip

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...