Agjencia Zhurnal.mk

Aktorja shqiptare ngrit temperaturat me këtë imazh në bikini

Aktorja e njohur shqiptare, Linda Jarani nuk heziton që herë pas here të nxitë imagjinatën e gjinisë së kundërt.

E njohur edhe për linjat e saj joshëse, ajo vazhdimisht sjell imazhe provokuese që nuk kalojnë pa u komentuar, shkruan Indeksonline. Linda tashmë ka nisur pushimet dhe nga atje ka sjellur fotografi në bikini teksa dukej tejet e ‘nxehtë’ duke ngritur temperaturat edhe më shumë.

Ndryshe, Linda është aktive me projekte të ndryshme në teatër, ndërsa në Kosovë u bë e njohur nga seriali vendor ‘O Sa Mirë’.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...