Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Al Jazeera me pamje direkte: Dy raketa e bëjnë hi një ndërtesë mediale

Mediumi Al Jazeera është duke transmetuar pamje direkte nga Gaza, ku siç raporton ky meidum, raketat e Izraelit kanë goditur dhe shembur një ndërtesë ku ishin edhe zyrat e Al Jazeera-s dhe Assosiated Press.

Në pamje fillimisth është parë goditja e një rakete, derisa kur ka rënë e dyta, ndërtesa është shembur fare.

Nuk dihet nëse punëtorët kanë arritur të evakuohen.

Postime të ngjashme

“Takimi Mitsotakis-Erdogan, një hap drejt një vere më të qetë”

Bekim Laçi

Si skenë filmash, grabitësit sulmojnë furgonin e blinduar në mes të Italisë

Bekim Laçi

Kremlini nuk pret marrëveshje në samitin Putin-Biden

Bekim Laçi

Dalin pamjet, në laboratorin e Wuhanit kishte lakuriqë nate të gjallë

Bekim Laçi

OBSH: Numri i të infektuarve me coronavirus po bie, por jo edhe i të vdekurve

Bekim Laçi

Biden takon zyrtarë të lartë të BE për rifillimin e marrëdhënieve transatlantike

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...