Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Alaba te Real Madridi gjatë verës, zbulohen detajet e marrëveshjes

Real Madridi raportohet se më në fund ka arritur marrëveshje me David Alaban, transmeton Zeri.info.

28 vjeçari do mbetet i lirë në fundin e këtij sezoni, pasi i skadon kontrata me Bayern Munichin.

Liverpool, Chelsea e Manchester United besohet se kanë shprehur interesim për reprezentuesin austriak, por ‘Marca’ shkruan se garën për të siguruar shërbimet e tij e ka fituar Real Madridi.

Gazeta spanjolle shkruan se mbrojtësi ka arritur marrëveshje me ‘Los Blancos’ për katër vitet e ardhshme, kurse kontratën do e nënshkruajë gjatë verës.

Postime të ngjashme

Mourinho harron Xhakën, tani shikon nga mesfushori i Bundesligës

D V

“Nuk është zgjidhur ende, por po punojmë në kontratën e re” – Laporta konfirmon se ka ngecje në marrëveshjen e re me Messin

D V

Publikohen pamje nga fanella e tretë e Chelseat – tifozët e quajnë të shëmtuar dhe një dizajn i tmerrshëm

D V

Olimpiada në Rio punësoi një person, puna e të cilit ishte të shiste prezervativë

D V

Zyrtare: Chiellini rinovon kontratën me Juventusin

D V

Bersnt Celina me probleme në zemër, tre muaj do të qëndrojë jashtë fushave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...