Shqipëri

Alarm për bombë në Rinas? Autoriteti i Aviacionit Civil: Test për sigurinë

Zhurnal Ads

Një test për alarm për bombë po kryhet në aeroportin “Nënë Tereza”. Mësohet se Autoriteti i Aviacionit Civil po teston gatishmërinë e saj, në kuadër të parandalimit të çdo ngjarje të mundshme.

Gjatë testimit u evakuuan punonjësit dhe qytetarët.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Autoriteti i Aviacionit Civil e kryen këtë procedurë testimi shpesh herë.

Postime të ngjashme

Shqipëria dhe Kosova arrijnë marrëveshje për mobilitetin në punë

admin

Rama: Do të rrisim pagat e mësuesve, më të mirët do vlerësohen më shumë

admin

“434 shqiptarë kanë humbur jetën”, Braçe: Mbani maskat dhe mos dëgjoni opozitën, ata kyçen në vila

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...