Maqedoni TOP LAJM

Alarmante/445 raste të reja, 9 të vdekur dhe 77 të shëruar, bilanci i fundit me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 14 tetor – Në 24 orët e fundit janë kryer 2080 testime për COVID-19 dhe prej tyre 445 kanë rezultuar pozitivë.

249 raste janë regjistruar vetëm në Shkup, e ndjekur nga Strumica me 36 dhe Shtipi me 25 raste.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 9 pacientë. Ndërsa janë shëruar 77 pacientë.

Postime të ngjashme

Analistët: Opozita shqiptare mos të shfaqet vetëm nga selitë e partisë, por të proteston dhe në rrugë

XH,I

Kërkohet mënyrë për t’i rritur kompetencat e inspektorëve

T E

Drejtori i AZGJ-së, Ylber Sela në takim pune në Agjencinë e Mërgatës të RMV-së

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...