Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Alarmi për bombë në Shkup, i rrejshëm

Zhurnal Ads

Shkup, 17 shtator – Burime të Alsat brenda Ministrisë së Punëve të Brendshme njoftojnë se pas vendosjes së perimetrit të sigurisë dhe kryerjes së kontrolleve, është vërtetuar se bëhet fjalë për alarm të rrejshëm për bombë në rrugën “Aradhet Partizane”.

Tashmë policia ka zhbllokuar trafiku drejt rrugës “Franklin Ruzvelt”, që ishte bllokuar për shkaqe sigurie.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Trajanov: Shteti nuk duhet t’i financojë partitë politike

E.E.

Sela: Lufta e UÇK-së ka qenë e drejtë për liri dhe mëvetësi

T E

Sa do të ndihmojë përvoja e Buçkovskit në zgjidhjen e kontestit Shkup-Sofje?

E.E.

Bërns: Me inaugurimin e nesërm vazhdon demokracia amerikane

T E

Ish kryeministri Buçkovski mbështet Zaevin

T E

Qeveria nuk diskuton sot për hapjen e kufijve pa PCR test

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...