Alban Bushi publikon listën e Kombëtares së Shqipërisë U21

Kombëtarja e Shqipërisë U21 do t’i zhvillojë dy ndeshje gjatë muajit tetor.

 

Trajneri i kuqezinjve të ri, Alban Bushi tanimë ka publikuar edhe listën me lojtarët e ftuar.

Kuqezinjtë e vegjël do t’i zhvillojnë dy takime, ku më 7 tetor luajnë ndaj Andorrës dhe pastaj katër ditë më vonë përballen me Slloveninë.

Të dyja sfidat e Kombëtares U21 do të zhvillohen në Shqipëri.

Në këtë listë risi është afrimi i Elmando Gjinit, i cili aktivizohet tek të rinjtë e skuadrës italiane Genoa. 

Related posts

Conte: Ëndrra e Hakimit është të kthehet te Real Madridi

D V

“Ronaldo është i shkëlqyeshëm, por Messi është më i miri i të gjitha kohëve”

D V

Cila skuadër është më e mirë, formacioni i Real Madridit me moshë mesatare 31 apo 21.6 vjet?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More