Alban Mehmeti merr dozën e dytë të vaksinës: Vaksinohu e mos u anko pastaj për mbyllje

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Mehmeti, tregon se ka marrë edhe dozën e dytë të vaksinës.

 

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të shpërndarë me ndjekësit në InstaStory.

Derisa ka publikuar një fotografi pas marrjes së vaksinës, ai u bën thirrje të gjithëve që të vaksinohen në mënyrë që të mos izolohemi sërish.

Alban Mehmeti (Foto: Instagram)

“Edhe e dyta eci. Vaksinohu e mos u anko pastaj për mbyllje”, ka shkruar ai.

Me rritjen e rasteve, një pjesë e madhe e artistëve shqiptarë kanë kryer vaksinimin.

Ndërkaq, Ministria e Shëndetësisë në bazë të dhënave të Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik njoftoi se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 20,467.

https://www.instagram.com/p/CSuoUA6Ny57/?utm_source=ig_web_copy_link

Albani këtë verë duhet theksuar se ka qenë tejet prezent në dasma e ahengje muzikore. 

Related posts

Sabri Fejzullahu: Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet

D V

Largohen nga kështjella e tyre; Kate dhe William kanë një arsye të fortë për këtë ndryshim të madh

D V

Jennifer Lopez u shfaq plot stil në tapetin e kuq të ‘Met Gala 2021’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com