Agjencia Zhurnal.mk

Alban Skenderaj në foto familjare: Dhurata më e çmuar e që më lumturon çdo ditë

Alban Skenderaj është nga këngëtarët më të dashur dhe të admiruar për publikun, ku nuk mungon as me postimet e tij në Instagram edhe në këtë kohë karantine.

Këtë herë ai ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me familjen e tij, djalin, vajzën, bashkëshorten Miriam Canin.

“Në ditë si kjo ndërgjegjësohem dhe reflektoj pak më shumë se zakonisht dhe është më e kthjellët dhe e fortë ndjesia se dhuratat më të çmuara e që më lumturojnë më së tepërmi janë së pari në këtë foto, janë familjarët e miqtë e mi, pastaj jeni ju! Po, ju që ndoshta nuk ju njoh personalisht por që në një mënyrë apo tjetrën jeni pjesë e pa shmangshme dhe patjetër e bukur e jetës time tashmë. Ju faleminderit për të gjitha urimet dhe mesazhet, videot e dedikimet fantastike. Ju përqafoj shume përzemërsisht”, ka shkruar ai.

Kështu shkruan Alban Skenderaj në foton e fundit të publikuar, ku nuk harron të falënderojë edhe fansat e tij.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...