Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alban Skenderaj publikon fotografi me familjen

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Alban Skenderaj, ka uruar festën e Krishtlindjeve. Ai përmes Facebook, ka publikuar një fotografi me gruan e tij, Miriamin, djalin Duamin dhe vajzën Ameli.

Projekti i fundit muzikor i Albanit është një duet me këngëtaren Arilena Ara, të cilët e kanë publikuar javëve të fundit me titull “A i sheh”.

Postime të ngjashme

Ja disa gjëra që nuk i keni ditur për Arian Bajramin

R Zh

Ju prezantojmë fotografen kosovare në Zvicër Kristina Gashi, që sjell foto artistike

T E

“Urime martesa vlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

T E

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...