Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alban Skenderaj zbulon sekuenca nga projekti i ri muzikor

Ai është ndër personazhet e estradës shqiptare që çdo projekt muzikor i pëlqehet në masë të madhe.

Fjala është për këngëtarin dhe kantautorin, Alban Skenderaj, i cili njihet për veçantinë që ka në projektet muzikore.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka zgjedhur që të ndajë me fansat disa sekuenca nga kënga e re.

Në videon e shpërndarë artisti kishte xhiruar natyrën, derisa në prapavijë dëgjohet projekti i papublikuar.

Përpos kësaj, Skenderaj nuk ka zbuluar as titullin por as edhe datën për lansimin e kësaj prodhimtarie.

Vlen të përmendet se “A i sheh” është hiti fundit i tij, që erdhi në bashkëpunim me këngëtaren Arilena Ara.

Postime të ngjashme

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...