Showbiz

Albatrit Muqiqi i bën dedikim romantik bashkëshortes për ditëlindje: Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin gjithmonë

Zhurnal Ads

Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi, e ka nisur ditën e premte me një urim të veçantë për bashkëshorten e tij.

Gruaja e këngëtarit, Egzona, feston sot (e premte) ditëlindjen e saj, me ç’rast një urim i përzemërt nga bashkëshorti i saj nuk mungoi.

Albatriti publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej bashkë me Egzonën, teksa në mbishkrimin e saj i bën një dedikim të sinqertë asaj.

https://www.instagram.com/p/CF1Hs6ypFZc/?utm_source=ig_web_copy_link

“Urime ditëlindjen dashuri! Jam me fat që të kam, dhashtë Zoti ta kemi njëri-tjetrin afër përgjithmonë. Të dua”, kanë qenë fjalët e këngëtarit në Instagram.

Ndërkohë, postimi është pasuar me komente të shumta nga ndjekësit e këngëtarit, të cilët i kanë dëshiruar Egzonës edhe 100 vite të lumtura.

Albatrit Muqiqi dhe Egzona janë të martuar përndryshe prej vitit 2016 dhe kanë së bashku tre fëmijë.

https://www.instagram.com/p/B8jdwAbJdhr/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Azet publikon bashkëpunimin e ri “B.L.F.L.” me Capital Bra

S.B.

Bleona performoi në Amerikë për komunitetin e shqiptarëve që po mbështesin Trumpin për president

S.B.

Dua Lipa: Edhe pasi fitova ‘Grammy’, dëgjoja njerëz që thoshin se unë nuk e meritoja çmimin

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...