Agjencia Zhurnal.mk

Albatrit Muqiqi pozon i lumtur pranë binjakëve të tij

Albatrit Muqiqi i ka realizuar disa foto profesionale pranë binjakëve të tij.

Këngëtari Albatrit Muqiqi së fundmi është bërë baba i dy binjakëve, djalë dhe vajzë, shkruan lajmi.net.Derisa familja e tij sa shkon e zgjërohet ai po ndihet çdo herë e më i lumtur për këtë fakt. Këtë e ka treguar nëpër intervista të ndryshme mirëpo njësoj ‘flet’ edhe fotografia e fundit e publikuar në Instagram.

Ai i ka realizuar disa foto profesionale me familjen e tij, në një prej imazheve shfaqet i lumtur pranë binjakëve.

Kujtojmë se Albatriti dhe Egzona janë prindër edhe të një vajze tjetër e cila së fundmi i ka mbushur dy vite jetë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...