Agjencia Zhurnal.mk

Albërie Hadergjonaj feston ditëlindjen e saj të 45-të

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, është ndër më të dashurat për publikun shqiptar.

Ajo ka vite që qëndron aktive në skenë, ndërsa ka sjellë projekte dhe bashkëpunime nga më të ndryshmet.

Por, dita e djeshme (e martë) ishte mjaft e veçantë për të, pasi festoi ditëlindjen e saj të 45-të.

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku figura të ndryshme publike e familjarë zgjodhën fjalët më të ëmbla për të.

Përkundër moshës që ka, Albëria njihet për bukurinë dhe linjat e tonifikuara trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Ku do ta gjej dikë ta dua” mbetet hiti i saj i fundit, që ka rezultuar mjaft i pëlqyer.

Sa i përket projekteve muzikore, “Ku do ta gjej dikë ta dua” mbetet hiti i saj i fundit, që ka rezultuar mjaft i pëlqyer.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...