Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Alberto harron lëndimin, rikthehet në stërvitje te Lazio

Mesfushori i Lazios, Luis Alberto është rikthyer në stërvitje para sfidës ndaj Atalantas në Seria A.

Pas humbjes dhe eliminimit nga Kupa e Italisë kundër Atalantas, skuadra e drejtuar nga Simeone Inzaghi është duke u përgatitur për ndeshjen e vlefshme për Seria A, transmeton lajmi.net.

Lajm i mirë për Lazion është që pos rikthimit të Alberots, në stërvitje për herë të parë ishte edhe transferimi më i ri Mateo Musacchio.

Alberto mungoi për 10 ditë pas një operacioni urgjent që bëri me 19 janar, por tani është i gatshëm të luajë.

Thuhet se spanjolli pritet të jetë titullar ndaj Atalantas me 31 janar 2021./

Postime të ngjashme

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

Sanchez: Unë jam si një luan i mbyllur në kafaz

Z H

Lëndohet rëndë Ozil, u largua me ndihmën e të tjerëve

Z H

Sot 7 vite nga sfida e parë ndërkombëtare e Kosovës

Z H

Superliga, sot zhvillohen dy takime

Z H

Liverpooli thyen rekordin historik: 5 humbje radhazi në shtëpi

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...