Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Albina Kelmendi sjell në versionin e saj këngën “Kur ta ktheva Kosovë shpinën”

Albina realizoi coverin e një kënge të njohur.

Këngëtarja Albina Kelmendi ka publikuar në versionin e saj këngën e njohur të Dervish Shaqës.

Ajo realizoi një “cover” të këngës “Kur ta ktheva Kosovë shqipën”, të cilën e këndon me një vokal të mrekullueshëm.

Për videon e këngës u kujdes Publico, orkestrimin e bëri Duo Bass Records, kurse e përcolli me kitarë Astrit Satafa.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Kur ta ktheva Kosovë shpinën”, kënduar nga Albina Kelmendi. 

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...