Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Albulena Haxhiu: Të festojmë nëpër shtëpia për shkak pandemisë dhe motit të ftohtë

Albulena Haxhiu nga Lëvizja Vetëvendosje ka falënderuar qytetarët e Kosovës duke thënë se dalja e tyre ka qenë e kënaqshme sa i përket daljes. Ajo tha se mund të thuhet se fjala referendum ka qenë e qëlluar.

“Ju ftojmë që festën ta bëjmë brenda familjes, ta bëjmë në shtëpi, brenda familjes për shkak pandemisë, por edhe për shkak motit të ftoftë. Në këto momente po ndodh një proces i rëndësishëm, pa numërimi i votave”, ka thënë ajo.

Haxhiu tha se do të kenë komunikime sa po të kenë rezultatet e para.

Postime të ngjashme

Kjo është gjendja e pritjes në pikat kufitare të Kosovës

D V

Hajdari: Jetësimi i reciprocitetit ndaj Serbisë kërkon organizim të mirë

D V

Zjarret në Kosovë, policia del në terren me topa uji – paralajmëron zjarrvënësit se do të përballen me organet e drejtësisë

D V

Albin Kurti pret ekipin e xhudos në aeroportin “Adem Jashari”

D V

IKSHPK: 48 raste të reja me COVID-19

D V

Përfshirja e prokurores në një audio-incizim, reagon ministrja Haxhiu: Ky skandal sikurse edhe të tjerat nuk guxojnë të na heshtin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...