Aleanca e Austrisë mobilizohet për të votuar në Strugë kandidatin Idri Istrefi

Shkup, 6 tetor –  Struga mbetet përkushtimi ynë kryesor. Çlirimi nga kthetrat e pushtetit kriminal dhe rikthimi i institucioneve tek qytetarët është motivi i çdo strugani në diasporë njoftojnë nga ASH-Austri.

Prej sonte edhe zyrtarisht filluam përgatitjet përfundimtare për 17 Tetorin. Interesimi është i
jashtëzakonshëm. Ta mbarojmë këtë punë që në raundin e parë.
Pastër!-thuhet në njoftimin e Aleancës për Shqiptarët – Dega Austri.

Struga mbetet përkushtimi ynë kryesor. Çlirimi nga kthetrat e pushtetit kriminal dhe rikthimi i institucioneve tek…

Posted by Aleanca për Shqiptarët – Dega Austri on Wednesday, October 6, 2021

Related posts

Sadi Bexheti vizitoi disa vendbanime në Malësinë e Tetovës

Z H

Sela: Gara e Argjentit është agjendë jo e blerë apo jeshile, por agjendë kuq e zi për Bërvenicën

Redaksia

Sadi Bexheti: Do vëndojmë pengesa te lumi Shkumbin, ashtu që të lundrohet me kaike (VIDEO)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More