Agjencia Zhurnal.mk

Aleanca për Shqiptarët ua uron besimtarëve ortodoksë Krishtlindjet

Shkup, 7 janar – Zhurnal.mk – Aleanca për Shqiptarët dërgoi urim deri te qytetarët me rastin e festës ortodokse Krishtlindjet.

“Gëzuar Krishtlindjet gjithë besimtarëve ortodoks që sot festojnë. Qofshim të gjthë tolerantë çdo ditë të jetës sonë, si në ditët e festave. Paqja dhe dashuria që përcjellin festat mos mungoftë në asnjë ditë të vitit! Me shpresë që shtëpitë tuaja të jenë të mbushura me harmoni, shëndet e mbarësi”, qëndron në urimin e Aleancës për Shqiptarët.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...