Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alec Baldwin dhe Kelsey Grammer bashkojnë forcat në komedinë e re

Dy legjendat e aktrimit, Alec Baldwin dhe Kelsey Grammer, i kanë bashkuar forcat për komedinë e re që do të shfaqet në ABC.

Ngjarja flet për tre meshkuj, të cilët kanë qenë bashkëbanues në moshë të re, derisa egoja i ka ndarë.

Disa dekada më vonë, treshja bashkohet sërish. Baldwin dhe Grammer do të luajnë dy prej miqve, ndërsa emri i aktorit të tretë akoma nuk është bërë i ditur.

Alec Baldwin në rolin e presidentit Donald Trump (Foto: Instagram/alecbaldwininsta)

Transmetuesi ABC është duke e përgatitur serialin për sezonin 2021/2022.

Baldwin ka qenë pjesëtar i rregullt i “Saturday Night Live”, ku e portretizonte presidentin amerikan, Donald Trump, derisa Grammer së fundmi ka luajtur në një episod të komedisë “Carol’s Second Act”.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...