Aleksandar Jovanovski kandidat i VMRO-DPMNE-së në Kërçovë

Kërçovë, 5 shtator – Opozitarja VMRO-DPMNE-ja në Kërçovë do të kandidoj me Aleksandar Jovanovski, bëjnë të ditur nga kjo parti.

 

“Në mbledhjen e sotme të Komitetit Qendror, Dr. Aleksandar Jovanovski u zgjodh kandidat i VMRO-DPMNE-së për kryetar të Komunës së Kërçovës”, theksojnë nga VMRO-DPMNE dega Kërçovë, transmeton TV21.

Related posts

Paraburgim 30-ditor për Zoran Mileskin- Kiçeec

Redaksia

Filloi procedura për marrjen e licencave të dy kompanive energjetike

D V

Xhevdet Hajredini pohon se Grubi ka “bomba” për Ahmetin dhe gjithë funksionarët e BDI-së

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More