Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alex Rodriguez shpreson të martohet me Jennifer Lopez në vitin 2021

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, pretenduan të martohen vitin që lamë pas.

Për shkak të pandemisë coronavirus, atyre iu desh që organizimin ta shtyjnë për tre herë me radhë, shkruan Daily Mail.

Ndërkaq, në një paraqitje në ‘The Tonight Show’, Alex ka folur më shumë rreth propozimit të tij ndaj artistes.

“Ne tentuam dy herë në vitin 2020. I anuluam për shkak të COVID-19. E dini, në basketboll thonë që, hera e tretë është magjepsëse, kështu që po shpresojmë”, u shpreh ai.

Në anën tjetër, Jennifer është shprehur se ata veçse janë ‘të martuar’, por që ende po presin për kohën e duhur

Dyshja përndryshe filluan romancën në shkurt të viti 2017, kurse bënë të ditur fejesën në mars të 2019-tës.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...