Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ali Ahmeti: Diaspora, pjesë e pandarë e jona

Shkup, 3 mars, Zhurnal.mk – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim përmes një videoje në faqen e tij zyrtare në facebook ka ftuar diasporën tonë që t’i përgjigjet ftesës për regjistrim të popullsisë.

Porosia e kësaj videoje është e thellë. Në të thuhet se diaspora është pjesë e jona e pandarë dhe që të arriturat tona janë të përbashkëta. Dje, sot dhe nesër, diaspora është këtu.

“Që kur dielli e ngrohë këtë tokë, ne jemi këtu… Den Baba Den, REGJISTRIMI 2021.”

Diaspora, pjesë e pandarë e jona Bashkë më shumë! https://census.stat.gov.mk/

Diaspora, pjesë e pandarë e jonaBashkë më shumë! https://census.stat.gov.mk/

Posted by Ali Ahmeti on Wednesday, March 3, 2021

Postime të ngjashme

Ivanovska paralajmëron se do ta paraqesë në polici finansiare Dragi Rashkovskin

Z H

Mickoski uron muslimanët me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit

B L

Spasovski – Kangler: Vazhdon bashkëpunimi i shkëlqyer me Slloveninë

Z H

Filipçe apel deputetëve të mbështesin çmimoren për trajtim antikovid në spitalet private

B L

Xhaferi uron besimtarët myslimanë me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit

Z H

Komiteti i Helsinkit: Ekzistojnë mundësi ligjore për marrjen e shtetësisë

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...