Ali Ahmeti: Mbretëreshat e xhudos do mbeten inspirim dhe simbol për brezat e ardhshëm

Shkup, 26 korrik  – Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar kampionet e xhudos në Lojërat olimpike botërore, duke thënë se do mbeten inspirim dhe simbol për gjeneratat e ardhshme.

 

Postimi i Ahmetit:

Nora e Artë madhështoi në Lojërat Olimpike jo vetëm Kosovën, por të gjithë shqiptarët.

A ka krenari më të madhe se sa të rishkruhet historia me shkronja të arta siç e bën Nora dhe Distria, por edhe Majlinda më herët.

Mbretëreshat e xhudos do të mbeten inspirim dhe simbol për brezat e ardhshëm!

https://www.facebook.com/AliAhmetiOfficial/photos/a.559003320802873/4150700688299767/

Related posts

Ristovski, Janakievski dhe Atanasov të hënën do të japin fjalët përfundimtare për rastin e 27 prillit

D V

Maqedonia e Veriut dhe Kosova e përmirësojnë perspektivën e BE-së me marrëveshje për bashkëpunim

D V

Me sukses do të përfundojë procesi me “fingerprint” terminalet, konsideron Zaev

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com