Ali Ahmeti para banorëve të Dollnenit

Shkup, 29 shtator – Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), fushatën për zgjedhjet lokale sonte e vazhdoi në Dollnen, ku prezantoi kandidatin për kryetar të komunës z. Urim Ibeski dhe listën e këshilltarëve.

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti para banorëve të Dollnenit theksoi se platforma zgjedhore e partisë së tij ka për bazë Agjendën e blertë e cila garanton jetë më cilësore për të gjithë qytetarët e Dollnenit.

Related posts

Editorial: Nacionalizmi i Apasievit “djathtist” si faktor destabiliteti etnik në Maqedoni të Veriut

Z H

Shekerinska për vizitë në SHBA – takime në Pentagon dhe Vermont

D V

Kemi Qeveri me makina luksoze, e zjarrfikës me makina të vjetra – tha Sela

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More