Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ali Ahmeti uron myslimanët / Bekimet e natës se madhe të Kadrit të ju përcjellin përjetësisht

Shkup, 8 maj, Zhurnal.mk – Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e Natës së Madhe të Kadrit.

“Bekimet e natës se madhe të Kadrit të ju përcjellin përjetësisht të dashur miq, Gëzuar dhe uroj lutje te pranuara”, shkruan Ahmeti në urimin e tij.

Postime të ngjashme

Kola: Maqedonia e Veriut kurban

R Zh

ASH: Nuk ka ndryshim të himnit, Ahmeti – Zaev mashtrojnë, dështuan në integrime!

Dafina Vidishiqi

Ministri Hoxha nesër vizitë zyrtare në Turqi

Dafina Vidishiqi

Mexhiti takon Kodhelin, zotohen për thellimin e bashkëpunimit parlamentar

Dafina Vidishiqi

Deputeti Rexhepi priti në takim Mimi Kodhelin nga Kuvendi i Shqipërisë

Dafina Vidishiqi

Gjykimi kundër Jordan Kamçevit fillon më 16 korrik

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...