Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alida gati një super baladë me artistin e huaj Mo43

Zhurnal Ads

Ajo është një artiste e hiteve të njëpasnjëshme e si duket kjo periudhë jo e mirë nga virusi atë se ka stepur aspak. Po flasim për këngëtaren Alida Duka, ku ka gati një super baladë që do të publikohet të hënën e 18 Janarit. Kënga është në bashkëpunim me artistin me origjinë turke por që ka lindur dhe jeton në Gjermani Mo43. Mësojmë se kjo këngë do të ishte për album por vendosën që ta nxjerrin single. Në fakt mezi pritet të publikohet pasi ky projekt është taman për këtë kohë dhe do të ketë një super videoklip xhiruar në Zvicër. Kënga është punuar nga JK Record’s dhe me beats nga Stine dhe do të quhet “A ke”.

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Nga fotografitë e shtatzënisë e deri te imazhet e foshnjës – Sara Hoxha vazhdon të inspirohet nga blogerja me famë botërore Inanna

S.B.

Loris dhe Leyla gati super duetit, ja cilët janë këngëtarët!

T E

Hidhen poshtë spekulimet se Zoe Kravitz dhe Channing Tatum kanë filluar lidhje dashurie

S.B.

Burrat e tyre zhvilluan debat të ashpër presidencial, por Melania Trump dhe Jill Biden rrëmbyen vëmendjen me paraqitjet elegante gjatë debatit

admin

Tom Holland protagonist i filmit “Chaos Walking”

S.B.

Ermonela Jaho, ambasadore kundër dhunës dhe shfrytëzimit seksual të fëmijëve

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...