Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alketa flet për simptomat me të cilat u përball kur ishte e prekur me COVID-19

Alketa tregoi se me cilat simptoma i kishte gjatë infektimit me COVID-19.

Moderatorja Alketa Vejsiu para pesë javësh e kaloi virusin COVID-19, ndërsa tani është shumë mirë me shëndet.

Së fundi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të shumta të fansave, të cilët kishin shumë pyetje lidhur me këtë virus.

E pyetur rreth simptomave, moderatorja tha se fillimisht kishte temperaturë dhe ethe, ndërsa më vonë dhimbje të lehtë koke.

Ndërsa, pas disa ditësh, ajo thotë se i humbi shija dhe nuhatja, meqë rast edhe u detyrua të bënte testin dhe doli pozitive.

“Lutem qe kushdo qe po lufton ta kaloje lehte! Kush e kalon lehte te falenderoje Zotin”, ka shkruar dnër të tjera Alketa. 

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...