Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alketa Vejsiu me dukje mahnitëse në paraqitjen e radhës në veshje transparente

Zhurnal Ads

Ajo është njëra nga prezantueset më të admiruara në trojet shqiptare.

Fjala është për moderatoren nga Shqipëria, Alketa Vejsiu, e cila njëherësh është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila në Instagram numëron një milion ndjekës, së fundmi ka befasuar me disa imazhe që ka sjell.

Biondja vjen në formë të mahnitshme dhe kësaj radhe ka zgjedhur një kostum transparent rozë.

Përkundër viteve, Alketa çdo ditë e më shumë po vazhdon të jetë e komentuar për paraqitjet atraktive.

Komplimentet krahas këtyre postimeve ishin të ndryshme, duke e përgëzuar për ‘look-un’ e veçantë.

Alketa përndryshe ka filluar me emision të ri dedikuar dashurisë, i cili mban emrin “Love Story”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Eliza Dushku mbledh fonde për amerikanët që po përballen me mungesë të ushqimit nga kriza pandemike

S.B.

Është vetëm një vjeçe, Loredana Zefi thotë se vajza e saj Hana kupton katër gjuhë

S.B.

Dukagjin Lipa publikon një fotografi të Anwar Hadid duke bërë shqiponjën

S.B.

Admiruese e librave, Tayna ndan imazhe nga biblioteka e saj

admin

Vanessa Hudgens flet për mashkullin ideal, pas ndarjes nga Austin Butler

S.B.

“Fever” nga Dua Lipa lansohet të premten me klip

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...