Agjencia Zhurnal.mk

Alketa Vejsiu po bën dritë, shfaqet tërë shkëlqim

Alketa Vejsiu gjen çdo herë mënyra për të na befasuar me imazhet që publikon.

Së fundi ajo ka realizuar një fotosesion ku edhe shkëlqyer me dukjen, stilin dhe sharmin që e karakterizon prezantuesen e njohur, shkruan Indeksonline. Por, moderatorja edhe në një fotografi të publikuar kësaj radhe ka shkëlqyer e rrethuar nga llampa dhe drita derisa ka treguar se po qëndron në Milano.

Alketa bën një jetë luksoze ndërsa udhëtimet jashtë Shqipërisë janë të shpeshta.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...