Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alketa Vejsiu shkëlqen në paraqitjen e fundit, merr vëmendje me dukjen atraktive

Prezantuesja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, apo paraqitjet televizive.

Së fundmi, Alketa ka publikuar disa fotografi të reja për ndjekësit, ku është shfaqur mjaft atraktive në një kostum të kuq prej sateni.

Me flokët bionde në stilin kaçurrela, Vejsiu është dukur mjaft tërheqëse në këto fotografi që ajo i ka ndarë me fansat në rrjetin social Instagram.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për dukjen dhe vitalitetin e saj.

Aktualisht, Alketa vazhdon të jetë e angazhuar si prezantuese në emisionin “Love Story” që transmetohet në TV Klan.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...