Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Alketa Vejsiu tregon se e ka kaluar COVID-in: Nuk është një shaka, kujdesuni për veten

Zhurnal Ads

Prezantuesja e njohur e ekranit, Alketa Vejsiu, është duke shijuar disa ditë të mira qëndrimi në Stamboll të Turqisë.

Ajo atje ka pasur rastin që të takohet edhe me kuzhinierin e njohur, Nusret, me të cilin edhe ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Duke pasur lirinë e udhëtimit edhe pse në kohë pandemie, Alketa tregoi për ndjekësit e saj një nga periudhat më të hidhura që përjetoi së fundmi.

https://www.instagram.com/p/CGiNrSsHCeF/?utm_source=ig_web_copy_link

Në një fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram, Alketa bëri të ditur se e ka kaluar virusin COVID-19, pas një terapie dhe izolimi 14 ditor.

Ajo më tej u ka thënë ndjekësve se virusi nuk është një shaka dhe se duhet bërë kujdes për shëndetin në këtë vit të vështirë.

https://www.instagram.com/p/CGjoGYCHV6j/?utm_source=ig_web_copy_link

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat. Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten! Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete!”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, të shutma kanë qenë komentet e ndjekësve të cilët i kanë uruar një shëndet të plotë moderatores së mirënjohur.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Adrian Gaxhia në lidhje me bukuroshen Sidorela Dauti

admin

Kim Kardashian shpenzoi një milion dollarë për ditëlindjen e 40-të në një udhëtim në ishullin Tahiti

S.B.

Prokuroria e Kukësit përfundon hetimet për Fjolla Morinën

S.B.

Trejsi Sejdini publikon imazhe nga Prishtina – disa të dhëna për bukuroshen

S.B.

Transformimet e yjeve të famshëm shqiptarë për festën e Halloweenit

S.B.

Ju prezantojmë NIK, shumë shpejt një super album

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...