Alko dhe Arsihana sjellin këngën e re “Xhelozi”

Artistët shqiptare, Alko dhe Arsihana, kanë prezantuar sot (e diel) projektin e ri muzikor.

“Xhelozi” mban titullin projekti i dyshes, të cilin e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kjo këngë tashmë gjendet e plotë në YouTube, gjersa këngëtarët vijnë me paraqitje atraktive skenike.

Foto: YouTube

Teksti është shkruar nga ILLMILL, Jeton Zeqiri dhe Alko, ndërkohë që për instrumentalin dhe ‘beat’-in është kujdesur Bekito.

Ky i fundit në anën tjetër e ka bërë edhe aranzhmentin e këngës.

Videoja i është besuar produksionit të njohur, “Elmo Creative”.

Related posts

A e dini cili është sekreti i familjes mbretërore britanike për lëkurën perfekte?

D V

Ish-partnerja e Stresit, ‘ndez’ rrjetin me fotot në bikini me ngjyrë të zezë

D V

Jasmina dhe Ola rregullojnë marrëdhëniet? Vajzat shfaqen sërish bashkë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More