Agjencia Zhurnal.mk

Allegri i gatshëm t’i rikthehet futbollit: I kam rimbushur bateritë

Ish-trajneri i Milanit dhe Juventusit, Massimiliano Allegri, i ka rimbushur bateritë dhe është në kërkim të një projekti të ri, siç thotë ai, për të garuar dhe për të fituar.

Gjashtë herë fituesi i Serie A i ka dhënë fund pushimit dhe të qenet larg futbollit dhe tani thotë se nuk ka rëndësi se në cilën skuadër i rikthehet këtij sporti.

“Kam pushuar, i kam rimbushur bateritë dhe kam qëndruar me familjen time në Livorno”, tha Allegri për Marca.

“Nuk ka rëndësi ku, jam në kërkim të një klubi i cili dëshiron ta ndajë projektin me mua dhe i cili ka ambicie për të garuar dhe për të fituar”, shtoi ai.

I pyetur nëse i pëlqen La Liga, Allegri u përgjigj: “Kush do të përgjigjej me jo në këtë pyetje? Askush”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!