Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Rreth një javë më parë aktorja Almeda Abazi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan Sayisman, kanë mirëpritur një vajzë të quajtur, Alina.

Duke qenë se kjo është njoftuar nga mediet turke, artistja me prejardhje shqiptare ka publikuar ditën e sotme një nga momentet të realizuar menjëherë pas lindjes..

Ajo shfaqet duke mbajtur në krah foshnjën e porsalindur dhe në anën tjetër pranë tyre është edhe Tolga.

Çifti morën urime të shumta nga miqtë dhe fansat e shumtë që numërojnë në Instagram.

Të njëjtit rreth dy vite më parë u bënë prindër të një djali të quajtur, Efehan.

Almeda dhe Tolgahan ndryshe i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2017. 

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...