Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Almeda Abazi tregon fiksimin shumë të çuditshëm që ka

Ndonëse është në ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda Abazi është shumë aktive duke i qendruar gjithmonë pranë fansave.

Së fundmi, përmes kanalit të saj në “YouTube”, ajo ka zbuluar fobitë e saj dhe shumë fakte interesante që askush nuk i dinte më herët.

Ndër të tjera, Almeda ka treguar se ka një fiksim shumë të çuditshëm, që të kontrollojë të gjithë shtëpinë para se të flejë gjumë.

“Jam e fiksuar pas kontrollit. Përpara se të shtrihem për të fjetur duhet të kontrolloj të gjithë shtëpinë, se mos nuk kam hequr ndonjë prizë, a janë të gjitha dritat fikur, a kam mbyllur dyert. Kemi shtëpi katër katëshe dhe është pak e vështirë, por nuk mund të fle po nuk kontrollova”, ka thënë bukuroshja.

Almeda shtoi se bashkëshorti i saj, Tolgahan ka lënë disa herë çajin në zjarr dhe për këtë arsye është bërë kaq e fiksuar.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...