Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Almeda dhe Tolgahan në pritje të fëmijës së dytë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ka konfirmuar modelja përmes disa fotografive të shpërndara në rrjetet sociale.

Ajo i ka shpërndarë disa fotografi të çiftit në Instagram, me fokus te barku i 28-vjeçares.

“Foshnja numër 2… duke ardhur… Mezi presim të takohemi”, ka shkruar bukuroshja në postimin e saj.

‘Miss Shqipëria 2008’ dhe njëherësh aktorja dhe këngëtarja, u martua me yllin turk në vitin 2017, pikërisht në ditëlindjen e saj, më 13 shkurt të atij viti.

Ndërsa në maj të vitit të kaluar, Almeda u bë nënë për herë të parë. Çifti priti në jetë djalin e tyre, Efehan.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...