Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Almeda tregon foton e parë që e kishte bërë në fillimet e lidhjes me Tolgën

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi prej vitesh jeton dhe vepron në Turqi, ku edhe është e martuar me aktorin turk, Tolgahan Sayisman.

Së fundi, Almeda i është bashkuar trendit të Instagramit, për të publikuar fotografitë që tregojnë momente të ndryshme.

Një prej ndjekësve i kërkoi asaj të publikonte imzhin e parë që e kishte shkrepur me partnerin, Tolgën.

Në atë foto, çifti u shfaqën të lumtur në përqafim të njëri-tjetrit.

Ndryshe, Almeda ka pak kohë që ka njoftuar se është shtatzënë për herë të dytë, teksa çifti po pritet të bëhen me një vajzë.

Ata janë prindër edhe të një djali, që e quajtën Efehan.

Postime të ngjashme

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

Springsteen deklarohet fajtor për konsumim të alkoolit në një park publik

S.B.

Çifti hollivudian Emily Blunt dhe John Krasinski nxjerrin në shitje apartamentin luksoz

S.B.

Me dhëmbët e vampirit dhe veshjen e ekspozuar, Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...