Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aludohet se Dafina dhe DJ Geek janë rikthyer sërish bashkë

Ata dikur u shndërruan në personazhet më të përfolur në rrjete sociale e në faqet rozë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri dhe DJ Geek, të cilët një kohë më parë konfirmuan romancën e tyre por që i erdhi fundi thuajse pas një periudhe të shkurtër.

Megjithëse, së fundmi po aludohet se të njëjtit janë kthyer bashkë sërish në bazë të rrjedhës në rrjete sociale.

Ndonëse vazhdimisht ngacmojnë njëri-tjetrin me komente, kanë qenë disa reagime që morën vëmendjen e rikthimit të dyshes së famshme të showbizit shqiptar.

Kjo në një nga postimet e fundit që ka ndarë artistja Zeqiri ku shkruan, “Ti je ai që më plotëson”, ndërsa nuk mungoi reagim i Geek ku thotë, “E di”.

Pos këtyre, janë edhe disa raste të tjera që bëjnë të dyshohet për një kthim të mundshëm edhe nga fansat.

Të njëjtit po ashtu janë edhe bashkëpunëtorë në muzikë si pjesë e ekipit ‘Moneyz’.

Sidoqoftë, presim të shohim në vazhdim raportin e artistëve.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...