Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Aludohet se Kanye West e ka tradhtuar Kim Kardashian me Jeffree Star

Pas lajmit për divorcin e tyre, u aludua se Kanye West e kishte tradhtuar Kim Kardashian me Jeffree Star.

Personi që nisi thashethemet pretendon që reperi është ai që po planifikon të divorcohet nga ylli i “Keeping Up With The Kardashians” pasi e tradhtoi me grimerin e njohur amerikan.

Si përgjigje lidhur me këtë, Jeffree ndau një fotografi të tij me flokë shumëngjyrëshe duke shkruar, “Unë jam gati për Shërbimin e së Dielës” -referuar mbledhjeve të krishtera të Kanye.

“Ne kemi kaluar vetëm 6 ditë që nga Viti i Ri dhe duhet të qetësohemi, para se të bëjmë shaka se isha në fermën e Kanye në Wyoming”, tha ai më vonë.

“I dua këto netë të bukura dimri në Wyoming”, shkruajti së bashku me një foto të një peizazhi të mrekullueshëm.

Një përdorues i Twitter vazhdoi: “Fakti që rrjetet sociale janë bashkuar për të provuar lidhjen e Jeffree Star dhe Kanye është diçka e vërtetë si agjentë të çmendur të FBI-së më jep shpresë dhe unë po jetoj për të”.

Ndërsa një tjetër thjesht pyeti: “Kanye West dhe Jeffree Star?”.

Pavarësisht pretendimeve, nuk ka asnjë provë që Kanye dhe Jeffree janë takuar ndonjëherë, e lëre më ndonjë gjë tjetër.

Thashethemet filluan nga një përdoruese e TikTok me emrin Ava Louise, e cila deklaroi se nuk ishte e befasuar nga raportet e Kim dhe Kanye që po shkonin drejt divorcit sepse ishte e njohur ‘për muaj me radhë’ se Kanye kishte qenë ‘e lidhur me një artist të famshëm’.

Postime të ngjashme

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

Kim Kardashianin e merr gjumi në sallon të bukurisë, parukieri i saj publikon fotografinë e yllit duke fjetur teksa ajo grimohej

S.B.

Rita Ora mahnit me pamjen në promovimin e koleksionit të këpucëve të reja

S.B.

Versioni kinez i S-Class duket si Rolls-Royce dhe kushton sa rreth një e treta e modeleve luksoze

S.B.

Notebook me tri ekrane mund të fitojë çmimin e dizajnit për vitin 2021

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...