Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Ambasada e Kosovës në Paris ka një njoftim për qytetarët

Ambasada e Kosovës në Paris ka njoftuar qytetarët se për shkak të situatës së krijuar nga pandemia COVID-19 tash e një kohë dërgimi i letrave të rëndomta përmes postës në Francë është i pamundur e që tani iu është konfirmuar se do të mund të bëhet dërgimi me postë të shpejtë.

“Të nderuar qytetarë, siç mund të jeni në dijeni, për shkak të vështirësive në lidhje me pandeminë, qe një kohë, dërgimi i letrave të rëndomta për mes postes në Francë është i pamundur, por na është konfirmuar se mund të bëhet dërgimi me postë të shpejtë”, thuhet në njoftimin e ambasadës.

Postime të ngjashme

Vozitjet e gjata që çojnë në vdekje

D V

Nesër në mbrëmje nisen për në Kosovë trupat e 10 personave të vdekur në aksidentin në Kroaci

D V

Sveçla: Shumica e të aksidentuarve duan të vijnë në Kosovë, një pjesë e tyre nga Kroacia duan të kthehen në Gjermani

D V

Djaloshi që ishte për vizitë te babai dhe po kthehej në Kosovë: Të gjithë fluturuam nga dritarja, menduam se po ëndërronim

D V

Kujtim Kastrati që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci, po vinte në Kosovë për të martuar vëllain

D V

Zjarrfikësit që shpëtuan pasagjerët e autobusit: Asgjë nuk mund t’ju përgatisë për këtë tragjedi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...